ואולי ניסים באמת קורים? הסינגל החדש של ADTR – Miracle הוא כל מה שאנחנו המעריצים שזוכרים חסד נעורים ללהקה האייקונית מתחילת שנות האלפיים רצינו.


A Day To Remember הוקמה ב-2003 באוקלה, פלורידה, ארה"ב. הלהקה שידועה בוורסטיליות בין השירה הפופית של ג'רמי לבין היכולת שלו לצרוח נמוך כל כך כבשה את מעריצי הפופ פאנק/מטאל קור לקראת סוף העשור הראשון של המילניום הנוכחי.
אלבום האולפן ה-8 והאחרון של הלהקה עורר שיח גדול בסצנה. הרצון של ADTR לעשות פופ-מיינסטרים (ואולי בהשפעת Bring Me The Horizon שלהם השינוי רק הועיל) לא התקבל בברכה בקרב קהל המעריצים וגם אני אישית התאכזבתי מהחומרים הרבים יש לציין (14 שירים) שיצאו באלבום האחרון. הבריחה מהטוב והידוע מזוהה עם המון להקות שקיימות שני עשורים ומעלה ומרגישות שהן צריכות להמציא את עצמן מחדש, זה קרה ל- Green Day, Avril Lavigne, Bring Me The Horizon, Sum 41 ועוד…
השיר החדש ש ADTR הוציאו אמש הוא בדיוק הטוב והמוכר שמזוהה איתם כל כך. 4 דקות של קצב גבוה, דיסטורשיין לפנים כמו שהכרנו מפעם ודרופ עצבני שמגיע לקראת סוף השיר.


כאחד שעוקב אחרי הלהקה כבר 20 שנים ואפילו בבעלותו כרטיס להופעה בברצלונה בחורף הקרוב אני יכול להגיד שהתרגשתי. אין ספק שהביקורת והאכזבה של הקהל גרמו לג'רמי, ניל, קווין ואלכס לחזור למקורות.
הלהקה טרם פרסמה עדכונים על הבסיסט שיחליף את ג'ושוע אשר עזב את הלהקה בעקבות תלונות על הטרדה מינית בשנת 2020.