צילום: יח"צ

לייב ניישן ושוקי וייס מכריזים על שובה של להקת DISTURBED להופעה אחת בלבד בישראל במסגרת סיבוב הופעות אירופאי. הלהקה תופיע בביתן אחד – אקספו תל אביב ב- 28 ביוני 23 בשעה 21:00.

Disturbed החלה את פעילותה בשיקגו שבאלינוי בתחילת שנות ה- 90 תחת השם Brawl עם סאונד מדבק, הארד רוק הבי מטאל אמריקאי שאף להקה או הרכב אחר לא הצליחו לחקות מתחילת דרכם ועד היו הוציאו שבעה אלבומי אולפן שנמכרו בלמעלה מ- 17 מיליון עותקים, 8 מיליארד השמעות והופעות סולד אאוט ברחבי העולם. הרביעייה הייתה מועמדת פעמיים לפרס GRAMMY זכתה בחמש הופעות בכורה מס' 1 רצופות ב- Billboard Top 200, ל צד מטליקה – להקת הרוק הכבד היחידה שהצליחה להשיג את ההישג הזה.

שיא ההוקרה בקריירה שלהם הגיע כשהיו מועמדים לפרס GRAMMY בקטגוריית "הופעת הרוק הטובה ביותר", והזכייה ב"אמן הרוק הטוב ביותר" בטקס פרסי iHeartRadioMusic לשנת 2017.

זוהי הפעם השנייה שהלהקה מופיעה בישראל. לראשונה היא הופיעה ב- 2019 בלייב פארק בהופעה שהייתה מלאה עד אפס מקום תוך שהיא הודפת את הלחצים של ה – BDS ורוג'ר ווטרס. במהלך ההופעה דרימר שר את התקווה כשהוא לובש גופיה ועליה סמל צה"ל ועל המסכים מתנוסס דגל ישראל וזה לא מפתיע, דריימן למד בבית ספר יהודי בברוקלין ולאחר מכן בישיבה , הוא מדבר עברית, הוא גאה בכך שסבא שלו שירת בהגנה וסבתא שלו כיכבה על שער העיתון לאישה כחיילת ישראלית שמחזיקה עוזי. הסבא רבא שלו היה החזן של בית הכנסת בירושלים הרבה שנים, וכפי שהוא אמר באחד הראיונות שקיים לתקשורת הישראלית בביקורו הראשון : "כנראה שאת הקול שלי קיבלתי מסבא רבא ובכל מקרה אני מאמין שיש לי למעלה מ- 3,000 קרובי משפחה בישראל והקשר שלי למדינה שלכם חזק מאד." גם באלבומי הלהקה דרימר מתייחס ליהדותו ובאלבום Asylum מופיע השיר Never again שנושאו הוא השואה ומניעת שואה נוספת נגד העם היהודי .


המכירה נפתחת היום בשעה 14:00
לינק לרכישה : 9964.co.il/disturbed